top of page

TĒMAS, KURĀS KONSULTĒJU

 

 

 

Individuālais horoskops – tajā tiek izskatītas indivīda spējas un dotības, labākās sevis realizēšanas jomas, veiksmes punkti, darba attiecības, privātā biznesa iespējas, nauda, partnerattiecības, laulība, veselība, karmiskie uzdevumi un individuāli klienta jautājumi. Konsultācijas ilgums 1 līdz 1,5 st.

 

Saderības horoskops - tajā tiek izskatīta divu cilvēku saderība. Saskarsmes īpatnības, plusi un iespējamie mīnusi. Esošo attiecību analīze un prognoze. Šim horoskopam nepieciešami arī otra cilvēka dzimšanas dati. Konsultācijas ilgums līdz 1 st.

 

Dzīves vietas maiņas horoskops - tajā tiek noteikts labākais laiks, kad mainīt dzīves vietu vai mītnes valsti. Nav noslēpums, ka ne katrs ilgstoši spēj atrasties tālu no dzimtajām vietām. Vienā valstī jūtamies kā mājās, bet citā esam nomākti. Tāpēc, pirms mainīt dzīves vietu vai valsti, labāk būtu konsultēties ar astrologu. Konsultācijas ilgums līdz 1 st.

 

Darba maiņas horoskops - tajā tiek izskatīts labākais darba vietas maiņas laiks, veiksmīgākā joma, iespējamie notikumi esošajā darba vietā, finansiālās iespējas saistībā ar darba maiņu. Konsultācijas ilgums līdz 1 st.

 

Finansu horoskops - tajā tiek izskatīta indivīda attiecības ar personīgo un svešu naudu. Kredīti, finansu prognozes. Ieteikumi un sfēras, kurās gaidāmi lielākie ienākumi. Konsultācijas ilgums līdz 1 st.

 

Karmiskais horoskops - tajā tiek izskatīti karmiskie uzdevumi, jomas un apstākļi, kuros sagaidāmi vislielākie pārbaudījumi. Daudzi cilvēki nespēj saprast, kāpēc apkārtējie pret viņiem izturas tā, vai citādi, viņus nesaprot vai ik uz soļa pārprot. Karmiskais horoskops ļaus labāk saskatīt tās konkrētās īpašības, kuras traucē sevi realizēt pilnībā, kā arī rada saskarsmes grūtības ikdienā. Konsultācijas ilgums līdz 1 st.

 

Svarīga notikuma horoskops - tajā tiek noteikts labākais laiks vienam svarīgam notikumam cilvēka dzīvē, piemēram, kāzām, svarīga līguma slēgšanai, uzņēmuma vai sabiedriskas organizācijas dibināšanai, nekustamā īpašuma vai auto iegādei un pārdošanai, ķirurģisko operāciju veikšanai, kontaktiem ar valsts iestādēm, organizācijām u.c. Konsultācijas laikā tiek noskaidrotas klienta vajadzības un vēlmes, pēc kā, 7- 10 kalendāro dienu laikā tiek aprēķināts veiksmīgākais laiks.

Papildus iespējams izveidot vai koriģēt uzņēmuma nosaukumu, lai tas nestu veiksmi un piesaistītu papildus ienākumus.

 

Problemātiska jautājuma vai specifisks horoskops. Dzīvē dažkārt ir individuāli apgrūtinoši apstākļi, kuri ievelkas vai paši nespēj atrisināties, piemēram, ilgstoša laulību šķiršanas prāva, strīdi par īpašumu vai mantojumu, apgādībā esoša persona u.c. Precizējot situāciju, astrologs var ieteikt, kā pareizāk rīkoties un prognozēt iespējamo notikumu gaitu. Konsultācijas laiks līdz 1 st.

 

Rektifikācija - tajā tiek precizēts indivīda dzimšanas laiks. Ir daudz cilvēku, kuri nezina precīzu savu dzimšanas laiku. Bez šīm ziņām nav iespējams izveidot individuālo horoskopu. To varat noskaidrot slimnīcā, kurā esat dzimis. Pēc 25 gadiem medicīnas iestādes slimības vēstures nodod arhīvā, kur pēc pieprasījuma šādu izziņu arī ir iespējams saņemt. Taču daļa no dokumentiem mēdz pazust un tad dzimšanas laiku var precizēt astrologs. Lai to izdarītu ir nepieciešams zināt aptuveno dzimšanas laiku (rīts, vakars, diena, nakts) un vismaz divus svarīgus notikumus cilvēka dzīvē (bērna dzimšana, laulības reģistrācija, mācību sākums, darba vietas maiņa u.c.). Balstoties uz šiem faktiem, astrologs precizēs jūsu dzimšanas laiku. Pakalpojuma cena 20 EUR.

bottom of page