top of page

Zodiaka zīmju saderība

  Dvīņu zīmes tipiskajai sievietei piemīt atjautība, asprātība un liels dzīvesprieks. Viņā ir ļoti attīstīta garīgā enerģija, tāpēc parasti Dvīņu sievietes arī cenšas dažādi radoši izpausties. Gandrīz nekad viņas nav iedomīgas, tāpēc arī labprāt uzklausa citu viedokli.

  Šai sievietei nav svešas smalkas manieres un izkopta runas kultūra. Viņa vienmēr cenšas atstāt labu iespaidu uz saviem sarunu partneriem un tie viņai ir ļoti vajadzīgi. Bez tam ļoti svarīgi ir, lai viņu uzklausītu un izteiktu savu atbalstu. Draugi var dot padomus, bet nekādā gadījumā nedrīkst viņu nopietni kritizēt. Dvīņi parasti izvairās no valdonīgiem cilvēkiem un sāpīgi uztver jebkuru pret sevi vērstu vardarbību.

  Viņa mēdz būt ļoti līdzjūtīga, bieži uzklausa un mierina savus radus, daudzos draugus un draudzenes. Šī rakstura īpašība viņai ir dabīga, jo viņu patiesi interesē citi cilvēki. Viena no viņas mazajām vājībām ir tenkot. Šeit viņa ir gandrīz nepārspējama.

  Lielu vietu viņas dzīvē ieņem attiecības. Viņa piesaista sev daudzu vīriešu uzmanību. Savus partnerus viņa mīl ķircināt, taču jūtas reti mēdz būt dziļas un noturīgas. Priekšroku viņa dod flirtam un labai vārdu spēlei, kas viņai sagādā lielāku baudu, nekā pats mīlas akts. Taču ja viņa jutīs, ka kāds grasās viņai atņemt pašu galveno- personīgo brīvību, Dvīnis vienā rāvienā šīs attiecības pārtrauks.

  No attiecībām šī sieviete sagaida partnera uzmundrinājumus, atbalstu un garīgus stimulus. Tad Dvīnes atraisās un sāk izpaust savas labākās rakstura īpašības, kļūstot par labām un uzticīgām partnerēm.

Piedāvāju Jums Dvīņa sievietes saderību laulībā un seksuālajā jomā ar visa Zodiaka zīmju partneriem. Protams, ka pilnīga atbilstība rakstītajam ir iespējama vien gadījumā, ja abi partneri ir izteikti savu zīmju pārstāvji.

 

 

DVĪŅI (21/05) – DVĪŅI (21/05).

 

Novērtējums 6 (10 ballu sistēmā).

 

Laulība.

 

 Šāda savienība parasti balstās uz draudzību un pilnīgu brīvību attiecībās. Viņi viens otru ļoti labi saprot un jūt, tomēr tas ne vienmēr ir pietiekami laimīgām laulībām. Tās var būt ilgstošas un noturīgas vien tad, ja viens uzņemsies vadību un otrs nekļūs bezatbildīgs un atklāti neuzticīgs.

 

Sekss.

 

  Šī ir joma, kura var sagādāt daudz prieka abiem partneriem ar izsmalcinātām mīlas rotaļām. Tomēr pēc fiziskās tieksmes apmierināšanas, viņu attiecības drīz var kļūt haotiskas, jo abi ir vienlīdz impulsīvi un tendēti uz flirtu ar citiem. Drīz vien sākotnēji vētrainais sakars var sākt abus garlaikot. Tikai ļoti retos gadījumos šīs attiecības būs ilgstošas, bet tad šis pāris būs pats interesantākais no visiem, kurus jūs pazīstat.

 

 

DVĪŅI (21/05 – 21/06) – VĒZIS (22/06 -22/07).

 

Novērtējums 5 (10 ballu sistēmā).

 

Laulība.

 

  Dvīnis vienmēr ir tas, kurš piesaistīs Vēža uzmanību. Gan viens, gan otrs savā būtība ir ļoti mainīgi un viņiem parasti kopā ir interesanti, īpaši intelektuālajā jomā. Vēzis vienmēr aizraksies līdz visu lietu iemesliem un saknēm, bet Dvīnis visu vienā mirklī apkopos un sistematizēs. Tomēr laulība var būt noturīga vien tādā gadījumā, ja viņu attiecībās būs vieglums un brīvība, kas parasti ļoti grūti padodas sentimentālajam un privātīpašnieciskajam Vēzim. Ja viņš centīsies pilnībā sev pakļaut un piesaistīt Dvīņus, viņu attiecības cietīs neveiksmi.

 

Sekss.

 

  Šīs attiecības neko labu nesola. Salīdzinoši ar Dvīņiem, Vēzis ir pārlieku jūtīgs un kautrīgs, lai tā uzreiz atklātu savas patiesās jūtas. Dvīnis mīl nedaudz pietēlot iemīlējušos Džuljetu, taču Vēzis šo izrādi uztvers nopietni. Vēzim ir nepieciešamas uzslavas un atbalsts, taču Dvīnis var būt pārlieku tiešs un atklāts. Lielā atšķirība temperamentos ļoti drīz kļūs par iemeslu dažādām ķildām gultā, kā rezultātā Vēzis noslēgsies sevī un viņu attiecības pamazām var izsīkt.

 

 

DVĪŅI (21/05- 21/06) – LAUVA (23/07 – 22/08).

 

Novērtējums 10 (10 ballu sistēmā).

 

Laulība.

 

  Dvīņus apžilbinās Lauvas spozme, viņa dāsnums un personības daudzšķautnība. Parasti viņš savu izredzēto lutina kā bērnu, aprūpē un visādi izklaidē. Lauvam patīk Dvīņu rotaļīgums, kustīgums un dzīvesprieks. Viņu apbur tās interešu daudzveidība un spēja komunicēt. Ar laiku viņu vidū izveidosies draudzīgas attiecības, kas šo savienību vēl vairāk nostiprinās. Protams, pastāv iespēja, ka kādā brīdī viņi pārsātināsies viens no otra klātbūtnes, taču ja viņi iemācīsies viens otram piedot, šī savienība nesairs nekad.

 

Sekss.

 

  Augstsirdīgais un dāsnais Lauva var kļūt par rotaļlietu Dvīņu rokās un noteikti būs ar to apmierināts. Dvīņi ir ļoti daudzveidīgi un gudri seksuālie partneri, mīl mīlas rotaļas, uz ko Lauva reaģēs ar sajūsmu un lielu kaisli. Lauva ar prieku ļaus Dvīnim iet savus ceļus. Tā būs ideāla un ilgstoša partnerība.

 

 

DVĪŅI (21/05- 21/06) – JAUNAVA (23/08 – 22/09).

 

Novērtējums 5 (10 ballu sistēmā).

 

Laulība.

 

  Lai arī viņiem ir viens kopīgs pārvaldnieks- Merkūrijs, tomēr tas viņos izpaužas pilnīgi atšķirīgi. Viņi viens otru ļoti pievelk, tomēr šāda savienība mēdz būt noturīga gadījumos, kad viņus vieno kopīgas intereses un ja viņi savstarpēji piekāpjas, kas var sagādāt daudz stresa Dvīņiem. Parasti šādas laulības balstās uz Jaunavas apdomību un iecietību.

 

Sekss.

 

  Jaunava savu partneri uzskatīs par pietiekami nenobriedušu, bet Dvīņi uztvers Jaunavu kā īgņu. Jaunavai ir skaidri priekšstati par to, kādām ir jābūt seksuālajām attiecībām, kas Dvīņos var izraisīt nedrošību. Pēc pirmatnējās kaisles aprimšanas Jaunava sāks Dvīņus kritizēt, bet Dvīņi meklēs izklaidēties citā sabiedrībā. Īss un spožs sakars, kuram nav paredzama ilga nākotne.

 

 

DVĪŅI (21/05- 21/06) – SVARI (23/09 – 22/10).

 

Novērtējums 9 (10 ballu sistēmā).

 

Laulība.

 

  Svari dāvās Dvīņiem harmoniju un sakārtotību attiecībās. Ja viņi darbosies vienā jomā un tiem būs kopīgas intereses, viņi var kļūt nešķirami. Svari ļoti taktiski, bet mērķtiecīgi virzīs Dvīņus nepieciešamajā virzienā, radīs viņā brīvības ilūziju, taču vienmēr neuzkrītoši kontrolēs. Svari ap sevi parasti mēdz radīt komfortablu vidi, kas Dvīņiem patiks un viņa vienmēr ar prieku atgriezīsies viņu ērtajā, skaistajā mājā.

 

Sekss.

 

  Pievilcīgs un interesants pāris. Abi ļoti kaislīgi un aizrautīgi mīlētāji, kuri daudz laika pavadīs gultā. Parasti neviens no viņiem nav pārmērīgi greizsirdīgs privātīpašnieks un viņu seksuālā saderība nogludinās visus iespējamos asumus. Abi mīl seksuāla rakstura eksperimentus un gūst abpusēju baudu no šīm attiecībām.

 

 

DVĪŅI (21/05- 21/06) – SKORPIONS (23/10 – 22/11).

 

Novērtējums 3 (10 ballu sistēmā).

 

Laulība.

 

  Smaga, taču bieži sastopama savienība. Skorpions nekad tā arī līdz galam neizpratīs Dvīni. Lai viņu izprastu, tam pietrūkst viegluma. Partneris viņam brīžiem šķiet kā mazs bērns, kas brīžiem mēdz uzvesties kā vieds guru un šī mīkla viņu pavadīs visu mūžu, liekot viņai sekot. Parasti pienāk brīdis, kad Skorpions sāk apzināties, ka ir nokļuvis padotā lomā un sāk izjust lielu diskomfortu. Tomēr ar laiku viņš sāk saprast, ka šāda veida attiecības ir tās, kuras viņam arī ir nepieciešamas, jo ļauj šādā savādā veidā attīrīties un līdz ar to mainīties. Skorpiona kaisles nohipnotizētais Dvīnis sākumā pat nenojautīs savu varu pār partneri, taču kad situāciju pilnībā izpratīs, var sākt veikt dažādus ‘’eksperimentus’’, lai saprastu cik tālu viņš var atļauties iet.

 

Sekss.

 

  Laba seksuāla saderība, taču ar visu savu būtību viņi saprot, ka lai otrs būtu pilnībā gandarīts, ir nepieciešamas kaut kas vairāk. Skorpions ir ļoti greizsirdīgs, bet Dvīņi ir ļoti nepastāvīgi. Kad Skorpions pārmērīgi sāks ierobežot savu partneri, tas izsauks Dvīņos lielu neapmierinātību un sākotnējās kaislības var strauji atdzist un pāraugt naidā.

 

 

DVĪŅI (21/05- 21/06) – STRĒLNIEKS (23/11 – 21/12).

 

Novērtējums 6 (10 ballu sistēmā).

 

Laulība.

 

  No malas izskatās ļoti pievilcīgs pāris, par kuru interesējas visi. Strēlnieks ir tas, kurā ir grūti neiemīlēties. Viņš ir dzīvespriecīgs, jautrs un atvērts. Viņu savukārt piesaista Dvīņu spēja atrast vajadzīgos kontaktus un lielā tieksme visu izzināt un izrunāt. Taču par viņu nesaskaņu cēloni var kļūt Strēlnieka priekšstati par dzīvi un viņa vieglprātīgā attieksme pret materiālajām vērtībām. Abiem viņiem ir nepieciešama personīgā brīvība, taču Strēlnieks to var pārprast un pie pirmās izdevības pārgulēt ar partneres draudzenēm un to pat necensties noslēpt, kas savukārt viņai var likt sākt darīt to, kas ir aizliegts.

  Uz Strēlnieku parasti iedarbojas sievišķīgi lūgumi, taču kategoriskas prasības viņu var ātri aizbiedēt. Ļoti sarežģīta savienība.

 

Sekss.

 

  Abi ir nenogurdināmi, mainīgi un ne pārāk atklāti viens pret otru mīļākie. Dvīņiem var rasties vēlme gultā kritizēt Strēlnieku. Liels pluss šajās attiecībās ir pilnīgā brīvības došana viens otram, kas gala rezultātā var novest pie tā, kad nedēļas nogali abi pavada katrs ar citu partneri, bet pēc neilga laika tie atkal tiekas, jo viņus vieno kāda neredzama fiziska pievilkšanās.

 

 

DVĪŅI (21/05 – 21/06) – MEŽĀZIS (22/12 – 19/01).

 

Novērtējums 4 (10 ballu sistēmā).

 

Laulība.

 

  Ļoti reti sastopama savienība. Mežāzis Dvīnim ir mūžīgā mīkla, kura pievelk ar savu neizdibināmo dabu. Mežāža atturīgums un nepiekāpība Dvīnim liekas kā interesanta maska, kuru noteikti gribētos noņemt. Taču Mežāzim Dvīņi liekas kā mazs, virspusējs, nenopietns un panaivs bērns. Parasti šāda laulība ir ļoti īslaicīga, bet ja arī turas, tad tikai pateicoties Mežāža nenogurstošajiem centieniem ‘’pārtaisīt’’ Dvīņus.

 

Sekss.

 

  Dvīņi augstu vērtē personīgo brīvību un neatkarību, un ir pārlieku nepacietīgi salīdzinot ar konservatīvo un prognozējamo Mežāzi. Mežāzi var mulsināt Dvīņu pārliekā atklātība seksuālajā jomā. Viņš uztraucas par darbu, karjeru, naudu, tas ir ne tikai par attiecību fizisko pusi un tāpēc uzskata Dvīņus par ļoti vieglprātīgu un nesaprātīgu būtni. Viņai būs jāpieliek daudz pūļu, lai viņš gultā nedomātu par darbu.

 

 

DVĪŅI (21/05 – 21/06) – ŪDENSVĪRS (20/01 – 18/02).

 

Novērtējums 8 (10 ballu sistēmā).

 

Laulība.

 

  Neskatoties uz biežām ķildām attiecību sākumā, ar laiku tās izveidojas par noturīgām un veiksmīgām attiecībām. Visbiežāk viņu mīlestība pāraug draudzībā. Viņus vieno daudzas kopīgas garīgas intereses, kuras abus attīsta garīgi un emocionāli. Ūdensvīrs ir tik oriģināls un spējīgs uz straujām pārmaiņām, ka Dvīņiem parasti nerodas nopietna vajadzība pēc citiem partneriem. Viņiem kopā nekad nav garlaicīgi, taču Ūdensvīrs nekad nepiedos iespējamos Dvīņu sānsoļus. Viņš kādu laiku var izlikties neko neredzam, taču kad mērs būs pilns, viņš aizies uz visiem laikiem.

 

Sekss.

 

  Jūtīgie Dvīņi izprot un novērtē Ūdensvīra fantāzijas. Sākotnēji viņi var kļūt par izdomas bagātiem un piedzīvojumus mīlošiem mīļākajiem. Viņu attiecību pamatā ir neprognozējamība. Mīlas attiecības ne vienmēr būs ideālas, taču pārsvarā dos gandarījumu un apmierinājumu, taču Ūdensvīra vēlme gultā risināt intelektuālas sarunas viņu sākotnējās domas par seksu, ar laiku arvien biežāk var novirzīt intelektuālā disputā. Pēc īsa laika viņi drīzāk būs labi draugi, nevis mīļākie.

 

 

DVĪŅI (21/05 – 21/06) – ZIVIS ( 19/02 – 20/03).

 

Novērtējums 4 (10 ballu sistēmā).

 

Laulība.

 

  Partneris, kurš ir dzimis Zivju zīmē, intelektuālā plānā ļoti piesaista Dvīni. Tomēr viņiem reti pietiek pacietības ilgstošai laulībai, jo Zivis necieš nepastāvību attiecībās, bet Dvīņi nevarēs izprast Zivju vēlēšanos tik bieži meklēt patvērumu savā apslēptajā jūtu pasaulē. Viņu arī varētu mulsināt šā vīrieša biežā neizlēmība un cenšanās izvairīties no sarežģījumiem visnepiemērotākajā brīdī. Savukārt Zivīm ir svarīga droša aizmugure un tāds partneris, kurš palīdzētu pārvarēt visas dzīves grūtības un vienmēr spētu uzmundrināt.

 

Sekss.

 

  Šajā jomā viņiem rastos saskaņa, jo pēc savas būtības tie savos partneros meklē draugu. Viņu starpā iespējama spēcīga fiziska tuvība, bet Dvīņi ir ļoti mainīgi, savukārt Zivis pārlieku jūtīgas un biklas, kas sākotnēji viņam var liegt izteikt savas seksuālās fantāzijas. Rezultātā Zivis var sākt aizrauties ar citu pāru seksuālo pieredzes vērošanu video un pornogrāfiska rakstura žurnālos. Dvīņiem nevajadzētu sevi maldināt ar domu, ka attiecībās ar laiku kaut kas mainīsies, bet ja tas nepieciešams, pašai iespējami ātri uzņemties iniciatīvu.

 

 

DVĪŅI (21/05 – 21/06) - AUNS (21/03 – 19/04).

 

Vērtējums 5 (10 ballu sistēmā).

 

Laulība.

 

 Sākotnēji uz Dvīņiem Auns atstāj labu iespaidu. Viņš ir izlēmīgs, spēj ātri pieņemt dažādus lēmumus un parasti arī uzņemas vadošo lomu attiecībās. Taču drīz vien Dvīņu sieviete saprot, ka šāda lomu sadale viņai nav pa prātam. Bez tam Aunam var nepatikt viņas tieksme uz mākslām, savukārt viņai vienaldzīgs var būt sports. Tā ļoti drīz viņi saprot savu interešu atšķirību, kā iespaidā var sākties bieži konflikti un neapmierinātība vienam ar otru.

  Auna mainīgie noskaņojumi un kvēlās jūtu izpausmes viņai var likties pārspīlētas un uzbāzīgas, kas var likt viņai vēl vairāk noslēgties.

 

Sekss.

 

  Šajā jomā viņiem ļoti ātri var atklāties nesaskaņas. Aunam var šķist, ka viņas vēlme pēc garīgas saskaņas ir pilnīgas muļķības, kas var radīt lielu plaisu viņu turpmākajās attiecībās. Visus viņas mēģinājumus šo lietu izrunāt, Auns var atstāt bez vajadzīgās ievērības, kas viņai liks domāt, ka viņš ir rupjš un neattīstīts, bet viņš domās, ka viņa ir seksuāli vēsa un nejūtīga.

  Lai šīs attiecības spētu noturēties, viņiem abiem būs jāizrāda liela iejūtība un pretimnākšana.

 

 

DVĪŅI (21/05- 21/06) - VĒRSIS (20/04 – 20/05).

 

Vērtējums 4 (10 ballu sistēmā).

 

Laulība.

 

  Ļaujoties romantikai, šie divi cilvēki kādā dzīves periodā var satuvoties. Taču vienam otru iepazīstot tuvāk, atklāsies, ka Vērsis ir pārlieku lēnīgs un visās jomās smagnējs, salīdzinot ar Dvīņu straujumu un nepieciešamību pēc arvien jauniem iespaidiem. Viņš stūrgalvīgi atteiksies pat apspriest iespējamās savas dzīves izmaiņas. Savukārt Dvīnis spēj novērtēt ģimeniskās saites, taču nespēj ieslēgties četrās sienās un nepagurstoši kalpot sava pavēlnieka dzīves ērtību apmierināšanai. Gluži vienkārši- viņa nav tipiska mājsaimniece. Redzot, ka Dvīnis daudz laika pavada ārpus mājas, Vērsis pie jebkuras izdevības demonstrēs savu bieži vien pārspīlēto greizsirdību, kas savukārt Dvīni dziļi aizvainos un liks no partnera atsvešināties.

 

Sekss.

 

  Greizsirdīgais un ar privātīpašnieka instinktiem apveltītais Vērsis nekad nespēs izprast Dvīņa tieksmi pēc flirta. Dvīnis pēc iespējas ātri centīsies izsprukt no šīs neveiklās situācijas, kas visādi ierobežo viņas brīvību. Seksuālajā jomā kaut arī Vērsis ir ļoti spēcīgs, taču Dvīņiem var šķist pārlieku garlaicīgs. Vērsi arī pilnībā neapmierinās Dvīņa nespēja nodrošināt drošas aizmugures sajūtu attiecībās, kas viņam ir svarīgi. Šīs attiecības visdrīzāk būs īslaicīgas, jo šo zīmju cilvēki ir pārāk dažādi un atšķirīgi.

                 Vēzis.

  Vēža zīmes tipiskajai sievietei piemīt liela pacietība un neatlaidība. Pateicoties tam, viņa nerimstoši attīstās un mainās, ārēji paliekot nemainīga. Galvenais dabas dotais talants viņai ir - būt ģimenes mātei. Ģimenē visspožāk viņa spēj apliecināt savu personību- viņa ir izcila ģimenes pavarda sargātāja un ar visiem spēkiem rūpēsies un sargās savas ģimenes, un katra tās locekļa cieņu un godu. Jebkurus apvainojumus savu tuvinieku virzienā viņa uztvers personīgi.

  Vēzim piemīt dzīva iztēle, laba atmiņa un viņa lielu nozīmi piešķir pagātnes notikumiem, reliģijai un savas tautas vēsturei.

  Atrodoties kontaktā ar Vēzi ir jāsaprot, ka piespiest viņu darīt kaut ko ar varu, ir neiespējami. Viņu var pārliecināt, bet risināt jebko no spēka pozīcijas ir nepareiza taktika. Vēzis, ja arī jutīs pārspēku, vienalga, kaut vai slepus, bet darīs tā, kā viņa uzskata par pareizu, bet klusībā dziļi neieredzēs savu pāri darītāju. Pateicoties šādai uzskatu noturībai Vēža sievietes bieži sasniedz augstākās virsotnes karjerā vai politikā, taču ļoti reti no sasniegtajiem augstumiem krīt. Viņas panākumu atslēga ir dziļā izpratne par to, kas cilvēkiem ir galvenais, būtiskākais un šo lietu viņa tiem nekļūdīgi piedāvā.

  Būdama pēc dabas teatrāla, viņa parasti izvēlas profesiju, kas ļautu viņai atrasties publikas priekšā. Bieži viņa kļūst par kādas radošas profesijas pārstāvi, vai arī izvēlas skolotājas profesiju. Ja tas viņai neizdodas, viņa cenšas izglītot savus tuviniekus, radus un draugus.

  Piedāvāju Jums Vēža sievietes saderību laulībā un seksuālajā jomā ar visa Zodiaka zīmju partneriem. Protams, ka pilnīga atbilstība rakstītajam ir iespējama vien gadījumā, ja abi partneri ir izteikti savu zīmju pārstāvji.

 

VĒZIS (22/06- 22/07) - VĒZIS (22/06- 22/07).

 

Novērtējums 8 (10 ballu sistēmā).

 

Laulība.

  Bieži sastopama savienība, par cik Vēži bieži vien meklē sev līdzīgus, tādus, kuri vienādi reaģē uz notiekošo, izprot un piedod viņas nedrošību un slēptos kompleksus, kā arī neaizskar mazos noslēpumus. Šāda laulība bieži līdzinās straujai kalnu upei, kurā netrūkst ne spilgtu emociju, asaru, skandālu, gan arī piedošanas. Jaunībā viņa priekšroku dod pieredzējušiem un solīdiem partneriem, taču brieduma gados labprātāk izvēlas sev jaunākus vai atbalstāmus dzīves draugus, kas arī apliecina viņas mātes instinktus.

 

Sekss.

  Viņi ir pārāk līdzīgi, lai ilgstoši būtu tikai mīļākie. Abi ir pārlieku jūtīgi, kas noved pie emocionālām problēmām. Abiem viņiem ir svarīgi būt vadošajam seksuālajās attiecībās, kas var izraisīt savstarpēju kritiku un strīdus. Neskatoties uz to, fiziski viņi viens otru ļoti pievelk un sākotnēji tas var būt ļoti emocionāli piesātināts sakars, taču par cik Vēzim ārkārtīgi svarīga arī ir garīgā saskaņa, viņi ļoti drīz sāks meklēt šos kontaktus. Ja tas viņiem izdosies, viņi būs laimīgi un viens otru papildinās.

 

VĒZIS (22/06- 22/07) – LAUVA (23/07- 22/08).

 

Novērtējums 6 (10 ballu sistēmā).

 

Laulība.

  Šāda savienība biežāk ir noslēpumaina un interesanta, taču maz piemērota ilgstošai laulībai. Vēzis Lauvu piesaista un savaldzina ar savu noslēpumainību. Sākotnēji viņas viltībiņas un gudri izliktā ēsma Lauvu padara par bezpalīdzīgu klēpja kaķēnu. Laulībā tomēr paies ilgs laiks, līdz viņi spēs viens otram pielāgoties. Lauvu ilgstoši nevar pārvērst par mājās sēdētāju, viņam ir nepieciešams spožums, sabiedrība un plašums, taču Vēzis gribēs viņu iegūt visā pilnībā. Tāpēc arī iespējami ķīviņi, strīdi un savstarpēji apvainojumi, vai arī Vēzis cietīs klusējot. Taču Vēža klusēšana mājas atmosfēru padarīs Lauvam nepanesamu. Ja šī pāra intelekts arī nebūs no spožajiem, viņi īsā laikā izšķirsies, taču ja tas tā nav, un tie iemācīsies viens otram piedot, viņi dzīvos kā brālis ar māsu, kā Saule ar Mēnesi, sadalot savas ietekmes sfēras, mūžīgi viens otru atjaunojot.

 

Sekss.

  Lauvam ir dotības stabilizēt Vēža noskaņojumu. Lauva ir ļoti dāsns pret tiem, kuriem ir pieķēries, kas dod drošības sajūtu mainīgajam Vēzim. No otras puses, Lauvam ir nepieciešama sajūsma un uzslavas, īpaši seksa jomā, kā arī viņam gribas būt noteicējam gultā. Ja Vēzis būs gatavs tādā veidā nākt Lauvam pretim, šis pāris var kļūt kā ilgstošas kaisles paraugs citiem.

 

VĒZIS (22/06 -22/07) – JAUNAVA (23/08 – 22/09).

 

Novērtējums 8 (10 ballu sistēmā).

 

Laulība.

  Laba savienība. Jaunava vislabāk no visām zīmēm spēj saprast un piedot visas brīžam haotiskā un nervozā Vēža kaprīzes un iegribas. Jaunava dāvās Vēzim nepieciešamo brīvību grēkot un pēc tam nožēlot savus grēkus, katru reizi ticot, ka tā būs pēdējā reize. Vēzim patiks Jaunavas pastāvība, viņa saprātīgums un spēja upurēt sevi ģimenes un bērnu dēļ, kā arī uz daudz ko pievērt acis. Savukārt Jaunava dievinās Vēzi par tās smalkumu un izteikto takta izjūtu.

 

Sekss.

  Jaunava pēc savas dabas ir ļoti praktisks, tāpēc nodrošinās šis savienības pamatu. Vēzis ir emocionālāka būtne, nekā atturīgais Jaunava, taču viņus tuvinās emocionālā saderība, kas būs otrs labais iemesls šo attiecību pamatā. Problēmas var rasties vien gadījumā, ja abi būs ļoti kautrīgi un ilgi nespēs pilnībā atraisīties, gaidot partnera iniciatīvu. Citādi ļoti saderīgs pāris.

 

VĒZIS (22/06 – 22/07) – SVARI (23/09 – 22/10).

 

Novērtējums 5 (10 ballu sistēmā).

 

Laulība.

  Šī savienība iespējama gadījumā, ja abi laulātie nosacīti mainīs savas lomas- Vēzis būs ģimenē noteicējs vai tēva vietā, bet Svari būs māte vai samierinātājs. Šādas laulības stabilitāti ļoti bieži nodrošina partnera materiālā labklājība vai stāvoklis sabiedrībā, taču gandrīz vienmēr viņu vidū būs neredzama robeža, es- esmu es, bet tu- esi tu.

 

Sekss.

  Svariem būs grūti pieņemt Vēža mainīgumu temperamentā, savukārt Vēzim radīsies nedrošība un iekšējs satraukums par Svaru lielo vēlmi būt pastāvīgi tuvā kontaktā. Svariem Vēzis liksies interesants mūžīgo jaunā meklējumu dēļ, taču viņš nekad nevēlēsies ar Vēzi strīdēties. Gadījumā, ja Vēzis tiks aizvainots, tas var radīt nopietnas problēmas, jo tad viņš var noslēgties sevī, bet Svariem ilgstošs konflikts ir lielākā traģēdija.

 

VĒZIS (22/06 -22/07) – SKORPIONS (23/10 -22/11).

 

Novērtējums 7 (10 ballu sistēmā).

 

Laulība.

  Šī ir drīzāk mīļāko, nevis tipisku laulāto savienība. Vēzim būs ļoti grūti ilgstoši atrasties Skorpiona kontrolē un zem gandrīz nemanāma spiediena. Tajā pat laikā Vēzi fascinē Skorpiona spēks un nenogurstošā enerģija, kurš savukārt ļoti bieži būs pilnīgi bezspēcīgs Vēža mainīguma un neizdibināmības priekšā. Pirmajā kopdzīves periodā viņiem būs interesanti un tajā pat laikā, ļoti grūti.

 

Sekss.

  Skorpiona lielais spēks un viņa nepieciešamība būt noteicējam gultā, ir tas, kas patiks Vēzim. Vēzis seksuāli ir ļoti jūtīgs, bet Skorpions ļoti kaislīgs. Vēža vēlme sagādāt partnerim maksimālu baudu būs pamats visu iespējamo problēmu nogludināšanai. Galvenais, Vēzim vienmēr jācenšas nedot iemeslu izpausties Skorpiona greizsirdībai, tad šis sakars pāraugs lielā mīlestībā.

 

VĒZIS (22/06 – 22/07) – STRĒLNIEKS (23/11 -21/12).

 

Novērtējums 6 (10 ballu sistēmā).

 

Laulība.

  Šī ir daudzšķautnaina, bet kā viltots spožs dārgakmens, bieži sastopama savienība. Šeit netrūks savstarpējas sajūsmas, būs daudz kvalitatīva seksa, neizpaliks bez skaļiem skandāliem, kuri brīžam var novest līdz pat tiesai, kā arī vilšanās un savstarpēji aizvainojumi. Strēlniekam būs neiespējami pakļaut savai gribai un iegrožot Vēzi. Diemžēl viņš to nesapratīs un visiem spēkiem izmisīgi centīsies. Viss ir vienkārši-Vēzis ir vienīgā zīme, kura pilnībā pārvalda nevardarbīgo pretošanos. Ja vien viņa pati to nevēlēsies, viņu pilnībā pakļaut nevarēs neviens!

 

Sekss.

  Ilgstoši šādas attiecības ir reti sastopamas. Viņiem ir pretēji mērķi un vēlmes. Strēlnieks pēc dabas ir klejotājs, kurš nemēdz sevi seksā ierobežot. Savukārt Vēzim ļoti svarīgas ir jūtas, kuras Strēlnieks viņai ilgstoši nevarēs nodrošināt. Vēzis dzīvo nākotnei, bet Strēlnieks dzīvo šodien un tas liek viņam meklēt arvien jaunus kontaktus. Tas Vēzi dziļi aizvainos. Ļoti kaislīgs, tomēr parasti īslaicīgs sakars.

 

VĒZIS (22/06 – 22/07) – MEŽĀZIS (22/12 -19/01).

 

Novērtējums 3 (10 ballu sistēmā).

 

Laulība.

  Problemātiska un reta savienība. Šīs zīmes ir maz saderīgas. Mežāzis Vēzim uzstādīs nesamērojamas prasības. It visā centīsies ieviest savu kārtību un ‘’pāraudzināt’’ partneri pēc savas saprašanas un parauga. Taču Vēzi ‘’pāraudzināt’’ nav iespējams. Sāksies ilgstoši konflikti, būs savstarpēja pievilkšanās un periodiska atgrūšanās, kas var beigties ar pilnīgu vilšanos un attiecību iziršanu.

 

Sekss.

  Mežāzis nav spējīgs nodrošināt to pieķeršanos, kura ir nepieciešama Vēzim. Mežāzim arī ir pārāk daudz citu interešu, kas liedz viņam pilnībā koncentrēties tikai seksam. Taču kad viņi būs nokļuvuši līdz gultai, viņi izrādīsies apbrīnojami saderīgi un kaislīgi mīļākie. Šīs attiecības gan ilgs līdz brīdim, kamēr Vēzim apniks Mežāža praktiskums it visā un pēkšņais vēsums un atturīgums, izejot no guļamistabas.

 

VĒZIS (22/06 – 22/07) – ŪDENSVĪRS (20/01 – 18/02).

 

Novērtējums 5 (10 ballu sistēmā).

 

Laulība.

  Nesaprātīga, smaga, bet bieži sastopama savienība. Viņu dzīvē parasti viss notiek periodiski- brīžiem viņi nevar iztikt viens bez otra, brīžiem viņi grib dzīvot šķirti. Viņu attiecībās ir kaut kas mistisks, kas liek abiem ar laiku ļoti mainīties. Vēzis ir pieradis savu partneri savaldzināt un turēt zināmā atkarībā, taču Ūdensvīru pilnībā savaldzināt nevar. Parasti Ūdensvīrs ir tas, kurš šīs attiecības pārtrauc, taču Vēzis viņu pacietīgi gaidīs. Ja arī Ūdensvīrs atgriezīsies, Vēzis atkal un atkal viņu centīsies ierobežot un sasaistīt, līdz viņi atgriezīsies pie tā, ar ko bija sākuši.

 

Sekss.

  Ūdensvīra pašpietiekamība nodarīs pāri Vēža ego. Vēzis ir daudz pastāvīgāks un atklātāks, nekā uz piedzīvojumiem vienmēr gatavais un nepastāvīgais Ūdensvīrs. Vēža vajadzības var palikt līdz galam neapmierinātas, jo Ūdensvīrs parasti cenšas palikt emocionāli neatkarīgs un izvairās kādam pieķerties bez jebkādiem nosacījumiem. Gultā viņi būs saderīgi, bet izejot viesistabā, tie jau būs divi atšķirīgi cilvēki.

 

VĒZIS (22/06 – 22/07) – ZIVIS (19/02 – 20/03).

 

Novērtējums 8 (10 ballu sistēmā).

 

Laulība.

  Emocionālos Vēžus arvien piesaista Zivju dziļums un noslēpumainība- kā centīgs skolnieks viņa tieksies pēc sava skolotāja. Šajā savienībā Vēzis gūs atjaunošanos, bet cietīs no biežās Zivju neizprotamības. Šāda laulība parasti balstās uz garīgo saderību un savstarpējo izpratni. Vēzis ir strauji mainīgs, bet Zivju emocijas ‘’uzplūst’’ un ‘’atplūst’’ daudz lēnāk. Vai šī savienība būs ilgstoša, vai nē, būs atkarīgs no abu iecietības un personīgās gribas. Nostiprināt laulību ir iespējams, veidojot kādu kopīgu lietu. Tas viņus apvienos un viņu uzņēmums plauks.

Taču parasti šādā laulība kādam sevi ir jāziedo otra labā. Tas nav vienkārši, taču dāvā lielu laimi.

 

Sekss.

  Seksuāli ļoti saderīgi partneri. Abi ir ļoti atsaucīgi un otra vēlmēm labprāt izdabā. Viņi ļoti ātri viens otram pieķersies un it visā atbalstīs. Vēzis parasti būs līderis, bet Zivīm iespējams zināms ekscentriskums mīlas jomā. Visi strīdi parasti tiks nokārtoti gultā. Viņi lieliski saderēs gan dienā, gan naktī, gan darbā, gan mājās.

 

VĒZIS (22/06 – 22/07) – AUNS ( 21/03 – 19/04).

 

Novērtējums 4 (10 ballu sistēmā).

 

Laulība.

  Sākotnēji Vēzi pievelk spēcīgā Auna personība, taču drīz vien atklāsies, ka viņu raksturi ir pilnīgi atšķirīgi. Auns sev meklēs arvien jaunus izaicinājumus, savukārt Vēzim svarīgas būs dzīves pamatvērtības- mīlestība un jūtas. Auns ar laiku sapratīs, ka viņus ir vienojusi kaisle un viņa nav tā, ar kuru būtu jādala savs liktenis. Ar laiku Aunam apniks saprast Vēža sievišķīgās garastāvokļa maiņas un viņas vēlmi izprast visa notiekošā iemeslus.

Lai šī savienība nostiprinātos, Aunam būtu vairāk jādomā par partneres jūtām, jāapvalda savs egocentriskums un asums izteicienos, savukārt Vēzim jākļūst piekāpīgākam un jāciena Auna neatkarība.

 

Sekss.

  Sākotnēji viņi izjutīs dziļu seksuālu pievilkšanos, taču Auns ir piedzīvojumu mīlošs, kas var izsaukt greizsirdību no Vēža puses. Savukārt Aunam nepatiks Vēža pārmērīgais privātīpašnieciskums. Problēmas var rasties arī Auna konservatīvisma un tradicionālisma dēļ. Vēzis var sākt domāt, ka Aunam ir zudusi sākotnējā iekāre un interese, kas var izsaukt savstarpējus pārmetumus, kuros Auns var būt pārlieku tiešs un ass.

 

VĒZIS (22/06 – 22/07) - VĒRSIS (20/04 – 20/05).

 

Vērtējums 9 (10 ballu sistēmā).

 

Laulība.

  Viņus abus vienos vēlme pēc ērtas un skaistas ģimenes ligzdiņas. Vērsis ir izsmalcinātu ēdienu un dzērienu cienītājs. Vēzis labprāt gatavos dažādus garšīgus ēdienus, rūpēsies par mājokli un veltīs lielu uzmanību bērniem. Šajā savienībā tik ļoti neizpaudīsies Vēža lielais jūtīgums un nervozitāte, jo Vērsis ir ļoti praktisks un pamatīgs, kas radīs drošības un stabilitātes sajūtu. Savukārt Vērsim nebūs iemesla greizsirdībai, jo Vēzis visu savu enerģiju veltīs ģimenei.

  Ar laiku problēmas var radīt rutīna sadzīvē un attiecībās. Šeit parādās visas iespējas Vēža fantāzijai un neizsmeļamajai izdomai.

 

Sekss.

  Šajās attiecībās Vēzis ienes jūtas un iztēli. Viņi abi ir kaislīgi mīļākie un jutīsies apmierināti ar savu partneri. Vērsis ar sapratni izturēsies pret Vēža biežajām garastāvokļa maiņām un pratīs nogludināt asumus, ja tādi rastos. Vērsis ir ļoti uzmanīgs un Vēzi šāda uzmanība ļoti aizkustinās. Viņi ļoti labi izpratīs viens otra problēmas un slēptākās vajadzības, kas šīs attiecības padarīs par ilgstošām un noturīgām.

 

 

VĒZIS (22/06 -22/07) - DVĪŅI (21/05 – 21/06).

 

Novērtējums 5 (10 ballu sistēmā).

 

Laulība.

  Dvīnis Vēzi piesaistīs ar savu pievilcību, atraisītību un atraktivitāti. Taču drīz vien atklāsies, ka tie ir pilnīgi atšķirīgi cilvēki, ar dažādiem raksturiem. Dvīnim pastāvīgi ir nepieciešami jauni iespaidi, viņš ilgi nespēj palikt vienā vietā un viņam pie pirmās izdevības ir nepieciešams apliecināt savu vīrišķību, taču viņš nevar iedomāties sevi par kāda īpašumu. Dvīņa uzvedība Vēzī izraisīs greizsirdības izvirdumus. Galvenā problēma ir tajā, ka Dvīnis nespēs saprast – ar ko īsti viņa laulātā draudzene ir neapmierināta.

  Šī savienība iespējama vienīgi tad, ja partneri vairāk uzticēsies viens otram un neierobežos otra aktivitātes.

 

Sekss.

  Šajās attiecībās Vēzis var justies nepārliecināts par sevi. Nepastāvīgais, flirtu un baudu cienošais Dvīnis ilgstoši nespēs veltīt uzmanību tikai vienai partnerei, kas izsauks strīdus, bet vēlāk pārvērtīsies greizsirdības scēnās. Vēzis sāks dažādi ierobežot un apspiest Dvīņu aktivitātes, taču tādējādi izsauks tikai partnera dusmas un neapmierinātību. Ļoti emocionāls, iespējams, pat ilgstošs sakars, neskatoties uz atšķirību temperamentos.

bottom of page