top of page

HOROSKOPS JŪNIJAM.

 

 

Horoskops 2018. gada jūnijam.

 

 Visu svarīgāko pacentieties paveikt pirmajā mēneša nedēļā. Veiksies dārza darbi un mājokļa kosmētiskais remonts. 6. jūnijā nepieņemiet svarīgus un tālejošus lēmumus, esiet uzmanīgi slēdzot līgumus, kā arī noformējot dokumentus.

 

  No 11. līdz 17. jūnijam varat saskarties ar kārdinājumiem, kuri pārbaudīs jūsu rakstura stingrību un izlēmību.  Saņemsiet svarīgu informāciju, pret kuru vajadzētu izturēties atbilstoši.

  No 14. jūnija izdosies veidot un nostiprināt savstarpējos vai biznesa kontaktus. Varat sevi apliecināt kā zinošu un vērā ņemamu speciālistu.

  Pēc 17. jūnija būtu labi pabeigt iesāktās un nepabeigtās lietas, kā arī iegādāties sen kārotas mantas un priekšmetus.

  21. jūnijā Saulei ieejot Vēža zvaigznājā, sāksies astroloģiskā vasara. Sajutīsiet enerģijas pieplūdumu, kuru vajadzētu izlietot miermīlīgos nolūkos.

  Līgo naktī un Jāņos ir paaugstināta avāriju un traumatisma iespējamība. Tāpēc ceļā dodieties savlaicīgi un neesat pārlieku pārgalvīgi.

  Sākot ar 26. jūniju, svarīgi visu ir rūpīgi plānot un pārdomāt, pretējā gadījumā, vēlāk daudz ko nāksies labot vai pārstrādāt.

  No 28. jūnija radīsies iespēja atbrīvoties no senām un apgrūtinošām saistībām, kas dos iespēju atrast laiku, kā arī iespējas kaut kam jaunam un aizraujošam.

  Veiksmi papardes zieda meklējumos!

Piedāvāju jūnija horoskopu katrai zodiaka zīmei darbā, savstarpējās attiecībās un veselības jomā.

Auns

 

* Būs brīži, kad darbā jutīsieties nesaprasti vai nenovērtēti. Neuztverat to personīgi, jo citiem ir grūti iejusties jūsu dzīvē.

 

* Ģimenē pārsteigsiet citus ar savu apņēmību. Varat uzņemties saistības, no kurām pārējie, aizbildinoties ar lielu noslogotību, cenšas izvairīties.

 

* Iespējami dažādi pēkšņi vai negaidīti notikumi, saistībā ar jūsu veselību. Tāpēc ieteicams savlaicīgi pārbaudīt, vai mājās ir pirmās palīdzības līdzekļi.

 

Vērsis

 

* Būs sajūta, ka radusies situācija kādreiz jau ir bijusi. Var noslēgties kāds posms jūsu dzīvē, kas liks vēlreiz visu pārdomāt vai izanalizēt.

 

* Pateicoties draudzībai, saņemsiet ieteikumu labi apmaksātam darbam. Šo darbu varat pieņemt, jo tur strādājošie cilvēki pret jums būs laipni un atsaucīgi.

 

* Iespējams enerģijas apsīkums, kurš var atstāt iespaidu arī uz vispārējo veselības stāvokli. Lai uzlabotu pašsajūtu, kaut kas būtu jāmaina savā ierastajā dzīves veidā.

 

Dvīņi

 

* Dodoties iepirkties, sastādiet nepieciešamo preču sarakstu, jo ieraugot atlaides, varat iegādāties lietas, bez kurām varat arī iztikt.

 

* Jums var nākties pārstrādāt kādu agrāk paveiktu darbu vai pienākumu. Nesaasiniet attiecības, un nemeklējiet vainīgos. Tā iegūsiet labus un pastāvīgus klientus.

 

* Jūtīga būs sirds un asinsvadu sistēma. Tāpēc pret veselību vajadzētu izturēties ar lielāku atbildību. Pirts un karstu vannu vietā labāk būtu izvēlēties dušu.

 

Vēzis

 

* Varat būt pakļauti stiprām jūtām vai emocijām. To ietekmē iespējama negaidīta un spontāna rīcība. Uz dzīvi raugieties filozofiski un atcerieties, ka visu laiku nevar veikties.

 

* Veiksmīgi tiksiet galā vairākiem darbiem. Iespējams, ka jums būs jāapmāca kāds jauns kolēģis un reizē arī jāpilda savi tiešie pienākumi.

 

* Jebkurus pasākumus, kuri ir saistīti ar atveseļošanos, vajadzētu saskaņot ar ārstu. Īpaši tas attiecas uz ārstēšanos ar medikamentiem un norūdīšanās procedūrām.

Lauva

 

* Ja uz notikumiem reaģēsiet savlaicīgi un pareizi, jūs gaida labi panākumi. Kontaktos ar sabiedrību, iespējamas domstarpības, kuras var izraisīt jūsu nepiekāpība un principi.

 

* Apstākļi darbā var būt nestabili. Klienti vai pasūtītāji kļūs kaprīzi un ietiepīgi, kas attiecības tikai saasinās. Lai nezaudētu klientus, atceries, ka pircējam vienmēr ir taisnība.

 

* Būs tieksme uztraukties un bez īpaša iemesla nervozēt. Ja jūtat, ka situācija iziet ārpus kontroles, apmeklējiet psihologu vai izrunājieties ar cilvēku, kuram uzticaties.

 

Jaunava

 

* Varat iegūt apkārtējo cieņu un uzlabot savu imidžu. Iespējams, ka kāds arī atcerēsies arī jūsu labos darbus pagātnē.

 

* Par savām attiecībām šajā laikā ar draugiem un paziņām, labāk nerunājiet. Atklātā sarunā varat izstāstīt ko tādu, par ko vēlāk nāksies nožēlot.

 

* Atturieties no pašārstēšanās. Saslimšanas gadījumā apmeklējiet ārstu un veiciet visas nepieciešamās analīzes. Ļoti jūtīgi būs orgāni, kuri atrodas saules pinuma apvidū.

 

Svari

 

* Neticiet katram svešinieku apgalvojumam un esat piesardzīgāki. Iespējams, ka arī viņi ir maldināti, kā rezultātā kopīgi varat gūt morālus vai materiālus zaudējumus.

 

* Darbā iespējamas jaukas pārmaiņas. Kolēģi jūs dažādi atbalstīs vai arī saņemsiet naudas prēmiju.

 

* Ja esat veseli, šajā laikā saslimšanas iespējas tuvinās nullei. To veicinās arī pozitīvā domāšana un labvēlīgā attieksme pret apkārtējiem, kas pašsajūtu uzlabos.

 

Skorpions

 

* Varat saskarties ar saistībām, kuras esat uzņēmušies pagātnē. Tie var būt veci parādi, kā arī solījumi, kurus lūgs izpildīt tagad. Tā varat iegūt apkārtējo cieņu.

 

* Jūsu rīcību un izteicienus kolēģi vai tuvinieki var pārprast. Tāpēc neiesaistieties strīdos un nereaģējiet uz kritiskām piezīmēm.

 

* Šajā laikā varat rīkoties neapdomīgi, kas var ietekmēt arī jūsu veselības stāvokli. Nesteidzaties izdarīt secinājumus un rīkojaties tikai pēc tikšanās ar speciālistu.

 

Strēlnieks

 

* Izmantojot citu atbalstu, varat uzlabot savu finansiālo stāvokli. Labas iespējas var dot arī draugi vai kontakti ārzemēs.

 

* Īpašu nozīmi pievērsīsiet savam ārējam izskatam. Šajā jomā esiet apdomīgi, jo pārmērības var izraisīt nevajadzīgu ažiotāžu, bet kolēģi jūs sāks apspriest vai aprunāt.

 

* Īpaši jūtīgs būs aizkuņģa dziedzeris. Tāpēc nepārslogojiet savu organismu ar pārmērīgu ēdiena daudzumu, īpaši ar saldumiem. Fiziskā aktivitāte ieteicama mērena, atbilstoša pašsajūtai.

 

Mežāzis

 

* Nepievērsiet tik lielu uzmanību sīkumiem. Ķerieties klāt pie kaut kā liela un svarīga vai nospraudiet sev tālejošus plānus.

 

* Neskatoties uz to, ka iespējamas grūtības informācijas saņemšanā, jūsu lietišķā aktivitāte uzlabosies. Visi šķēršļi, ar kuriem saskarsieties, jūsu gribu un apņemšanos tikai stiprinās.

 

* Palielināta tūsku iespējamība. Koncentrēties tās var uz kājām un sejas rajonā. Lai mazinātu šādas iespējas, kontrolējiet ikdienā izlietotā šķidruma daudzumu.

 

Ūdensvīrs

 

* Apstākļi liks mobilizēties. Pastiprināti pievērsīsiet uzmanību savam ārējam izskatam, iespējams arī, ka uzsāksiet diētu. Jums būs ļoti svarīgi sevi pierādīt un apliecināt.

 

* Darbā jūsu aktivitātes aizkavēs priekšnieks vai vecāks kolēģis. Lai arī tas var būt traucējoši, esiet laipni, un uzmanīgi viņus uzklausiet.

 

* Organismam var būt nepieciešama palīdzība, lai atgūtu agrāko enerģiju. Tam var palīdzēt kontrasta duša, fiziski vingrinājumi un skriešana.

 

Zivis

 

* Būsiet radoši noskaņoti. Tieksieties sakārtot savu tuvāko apkārtni pēc iespējas harmoniski. Izšķiroša loma labam rezultātam būs jūsu fantāzijai.

 

* Esot ciemos, varat sastapt cilvēku, kurš var būt noderīgs jūsu vai kāda ģimenes locekļa turpmākajā karjerā.

 

* Pavājināta būs imūnsistēma, tāpēc ievērojiet personīgo higiēnu un cenšaties izvairīties no inficēšanās ar sēnīšu slimībām.

bottom of page