top of page

MŪZIKA

 

     

 

  Mūzika dažādiem pasākumiem. Ļoti plašs repertuārs, kurš būs piemērots dažādu vecumu un tautību klausītājiem jautrībai un dejām. Repertuārā ir vairāk kā 600 dziesmas latviešu, krievu, angļu, itāliešu, spāņu, portugāļu, ukraiņu un franču valodās. Pārsvarā uzstājos viens, ir vairāk nekā 20 gadu liela skatuves pieredze, sākot no nelielām ģimenes svinībām, kāzām un jubilejām, līdz publiskiem masu pasākumiem Latvijā un ārzemēs.

Ir savs transports, profesionāla skaņu un gaismas aparatūra, kas ir piemērota dažāda lieluma pasākumiem telpās un brīvā dabā.

     Varu piedāvāt arī tematiskas koncertprogrammas, kuras tiks sastādītas, ņemot vērā pasūtītāja individuālās prasības un vēlmes. Iespējamas kopīgas uzstāšanās ar tautā populāriem izpildītājiem, instrumentālistiem (saksafons, akordeons) un citu žanru māksliniekiem.

Papildus var tikt uzaicināti vakara vadītāji, dejotāji, astrologi, cirka mākslinieki vai dīdžeji, atbilstoši pasūtītāja iespējām un vēlmēm.

     Nepieciešamības gadījumā iespējams sameklēt pasākuma norisei atbilstošas telpas, uzstādīt pārvietojamo skatuvi, organizēt vietējo vai izbraukuma ēdināšanu, svētku salūtu, transportu, kā arī izmitināt viesus.

bottom of page