top of page

Astroloģija

 

 

 

  Pastāv uzskats, ka astroloģija ir nākusi no Atlantīdas, un pēc tās bojāejas uz Ēģipti to atnesis ir Hermess.

  Laika posmā ap 5 tūkst. gadu p.m.ē. Ēģiptē svētnīcu priesteri un iesvētītie savas zināšanas par zvaigznēm pielietoja reliģiskajās mistērijās. Senajā Ēģiptē Kosmisko Likumu apgūšana bija garīga nepieciešamība saprast Visumu kā vienotu dabas sastāvdaļu.

  Daudzi senatnes astrologi bija priesteri un astroloģija ar astronomiju bija vienota zinātne.

 Mūsdienās astroloģiju pielieto ļoti plaši. Ar tās palīdzību tiek prognozēta iespējamā notikumu attīstības gaita, ir iespējams noteikt katra indivīda spējas un dotības, veiksmīgākās darbības jomas un talantus.

 Izveidojot personīgo horoskopu, var noteikt cilvēku saderību, finansiālo situāciju un veselības stāvokli. Tāpat arī iespējams aprēķināt veiksmīgākos laikus svarīgiem notikumiem dzīvē (laulībām, lieliem pirkumiem, uzņēmumu dibināšanai, kredītu ņemšanai, dzīvesvietas un valsts maiņai, tiesvedībai, operācijām, auto iegādei, ceļojumiem u.c.). Pateicoties veiksmīgi izvēlētam laikam, var izvairīties no lieliem zaudējumiem vai sarežģījumiem nākotnē. Nevienam nav noslēpums, ka astrologu pakalpojumus savā darbībā šodien izmanto lieli uzņēmumi, starptautiskās bankas, kā arī valstu un sabiedrisku organizāciju vadītāji.

 

  Vācu vēsturnieks Francs Bolls ir teicis:

 

‘’Astroloģija ir iekļuvusi daudzās cilvēku dzīves sfērās. Vislielākās cilvēces ir mirušas, astroloģija- palikusi. Viņa ir tik pat dzīvotspējīga kā pati cilvēce. Un tieši tāpēc visi sava laika attīstītākie, gudrākie un kulturālākie cilvēku prāti ir pievērsušies šai zinātnei un izpratuši to.’’

bottom of page